תכשירים וחומרי סיכה

מציג את כל 17 התוצאות

חומר סיכה

נרתיק האישה מייצר באופן טבעי חומר סיכה כדי להקל על החדירה בזמן קיום יחסי מין. כאשר כמות אותו חומר סיכה איננה מספיקה, אפשר להיעזר בחומר סיכה מלאכותי כדי להפוך את הפעילות המינית לנעימה ומהנה יותר. 

כאשר נשים מגורות מינית, הנרתיק שלהן מייצר חומר סיכה בכמות רבה יותר, מעבר לרגיל. תודות לכך, מופחת החיכוך בנרתיק במהלך יחסי המין ותחושת הכאב או הגירוי יורדת למינימום. עם זאת, יובש בנרתיק הוא עניין שכיח מאד, ויכול להופיע בכל גיל, מה שמצריך סיוע של חומר סיכה מלאכותי, המוצע כיום בשוק ומגיע במגוון רחב של סוגים. חומרי סיכה מלאכותיים מפחיתים את היובש בנרתיק ואפשר למצוא אותם בשלל של מרקמים וטעמים כדי להתאים אותם לצרכים וגם להעדפות של המשתמשות והמשתמשים. 

מתי ומדוע משתמשים בחומר סיכה?

סיכוך הנרתיק הוא תהליך טבעי שקורה כאשר האישה חווה עוררות מינית. יחד עם זאת, רקמת הנרתיק לחה באופן טבעי ומפרישה את אותה לחות ללא הפסקה כמעט. נוזלים המגיעים מצוואר הרחם והפרשות מבלוטות ברתולין, שנמצאות בכניסה לנרתיק, עוזרים לשמור על הנרתיק משומן, כאשר במהלך העוררות המינית מפרישות אותן בלוטות נוזל נוסף כדי להפחית את החיכוך. 

היובש בנרתיק נפוץ והוא עשוי לקרות מדי פעם. אך, יובש כרוני בנרתיק יכול לאותת על גיל המעבר או על בעיה רפואית הקשורה לנרתיק, כזו המצריכה טיפול מתאים. עם השנים משתנה רקמת הנרתיק ובמהלך וגם אחרי גיל המעבר מייצר גוף האישה כמות פחותה של אסטרוגן. המשמעות לכך בפועל, בין היתר, היא הפרשה פחותה יותר של לחות בנרתיק ותחושה לא נעימה של יובש באזור. בגילאים האלה, ולעיתים גם כאשר סובלות הנשים מיובש זה מסיבות אחרות, יכולה הפעילות המינית להפוך לפחות נעימה ובמצבים מסוימים להיות כרוכה בכאב של ממש. חומר סיכה, במקרה הזה יהיה הפתרון המתאים והדרך להתגבר על כך. 

איזה סוגים של חומר סיכה תמצאו כיום?

השימוש בחומר סיכה נפוץ מאד כיום גם בקרב נשים צעירות, הסובלות מנטייה ליובש נרתיקי. חומר סיכה מלאכותי, כאמור, מחליף את אותן הפרשות הנוצרות בנרתיק, הוא יוצר סביבה לחה ושומנית יותר ובכך מפחית את כל אי הנוחות הנובעת בשל יובש בנרתיק. אפשר למצוא כיום מבחר של חומרי סיכה, הזמינים בחנויות השונות וגם כאן באתר. חומרי סיכה המגיעים בטעמים שונים וגם במרקמים רבים, הניתנים להתאמה בהתאם להעדפותיה של כל אחת. מוצרי סיכה אלה מספקים לחות לטווח קצר ומתאימים כאשר רוצים ליהנות מפעילות מינית בריאה וטובה. 

חומר סיכה על בסיס מים, המכיל גם גליצרין, ידוע כבין המוצרים הפופולאריים כיום והוא מתאים לנשים הסובלים מפטרייה וגינאלית ולא רק מיובש נרתיקי. חומרי סיכה מבוססי סיליקון מחזיקים מעמד זמן רב יותר מחומרי סיכה על בסיס מים ולכן מצוינים לנשים או לבחורות צעירות הסובלות מיובש נרתיקי חמור או מהיסטוריה של כאבים במהלך קיום יחסי מין. יחד עם זאת, חומר סיכה מסוג כזה עשוי להיות שמנוני במיוחד ולכן פחות להתאים לנשים מסוימות, שאינן מתחברות לכך. חומרי סיכה על בסיס שמן סינתטי יכולים להיות טובים גם הם, אך ייתכן ויגרמו לתחושת גרד ואדמומיות אצל חלק מהנשים. מסיבה זו כדאי מאד לבדוק היטב את הסוגים הקיימים, את הרכיבים של כל מוצר וגם לבקש המלצות ממומחות או ממומחים. 

מחפשות או מחפשים חומר סיכה? רוקטויס היא המקום הנכון לפנות אליו. כאן, בחנות, תמצאו מבחר של אפשרויות, אותן אפשר להזמין בדיסקרטיות מלאה, בקלות ובמהירות. לפרטים נוספים ומענה לכל שאלה, צרו אתנו קשר בטלפון 054-283-1111.